Menu

Proč si vlasové olejování zamilujete?

Vlasová péče s přírodními oleji je velice populárně a nesmírně jednoduchá. Vše co potřebujete je vybrat si ten správný olej právě pro vás a investovat trochu svého večerního času.


Přírodní olej musíte aplikovat na pokožku hlavy a na své vlasy a ponechat jej tam co nejdéle to bude možné (několik hodin či celou noc). Při vlasovém olejování je nesmírně důležitá pravidelnost. První výsledky mohou být viditelné již po dokončení první aplikace séra. Pokud ovšem toužíte dlouhotrvající účinky, musíte si sérum na vlasy aplikovat alespoň jednou týdně.

Proč je vlasové olejování pro vaše vlasy tak prospěšné?

1. Oleje jsou zcela přírodními látkami a jejich síla efektivita pochází ze za studena lisovaných semen a ořechů.

2. Vlasové oleje nefungují pouze na povrchu vlasů, nýbrž vlasový povrch penetrují a vlas tak hloubkově vyživují. Výsledkem je to, že vlasovým sérum klasické masky a kondicionéry již nestačí.

3. Olejování dodává vlasům obnovu, kterou jen tak nepoznají.

4. Pravidelné olejování podporuje růst vlasů.

5. Vlasové olejování pomáhá bojovat proti lupům a dalším problémům s pokožkou hlavy. Olejování zanechá pokožku hlavy čistou a zdravou. Je známo, že zdravý skalp je prvním krokem ke zdravým a silným vlasům.

6. Díky vlasovému olejování chráníte své vlasy před nepříznivými atmosférickými podmínkami včetně mrazu, větru a slunce.

7. Vlasové olejování vaše vlasy také chrání proti mechanickému poškození, kterému své vlasy často vystavujete při spánku či při sušení za pomoci ručníku. Dále jsou vlasy chráněny proti tepelnému poškození, které může pocházet z žehličky či fénu.

8. Pokud vás trápí roztřepené konečky, můžete je chránit za pomoci přírodních olejů. Konečky již nebudou roztřepené a budou zářivé a vyživené.

9. Vlasové olejování dodává vlasům lesk a výživu. Kromě toho dodává pokožce hlavy péči a kontrolu nad tvorbou mazu. Výsledkem je to, že můžete říci sbohem přespříliš mastné pokožce hlavy.

Pokud jste již vyzkoušely téměř všechny metody vlasové péče, zkuste místo umělých produktů použít přírodní oleje! Rozhodně vás výsledky olejové léčebné kúry překvapí!